Hikayemiz

FRIENDÖNER HİKAYEMİZ

Friendöner 2016 yılında ERATA AŞ tarafından kurulmuş %100 yerli sermayeli bir Türk işletmesidir. Erzurum’da, kapılarını açacağı ilk günden itibaren, Friendöner markasını ülke çapında tanınan ve şubeleşen bir yerli fast food markası haline getirmeyi arzulayan bir yönetimdir. Bugün, bu amaç için mücadele eden ekibi, kararlı ve disiplinli çalışmalarının sonucunu görmekten mutluluk duymaktadır.

Marka kavramının tam olarak anlaşılamadığı şu günlerde, gerek şubeleri ile, gerekse yönetim anlayışıyla ortak bir bilinç etrafında toplanmış bulunuyor; "Doğru lokasyon, doğru zaman ve doğru yatırımcı"...  

Friendöner; Türk mutfağının seçkin döner ve balık lezzetlerini, kendi tarzı ve özgün sunumlarıyla misafirleri ile buluşturan, yerli fast food sektörünün en geniş menülerinden birine sahip, özgün mimari ve dekorasyonu ile eğlenceli ve keyifle vakit geçirilebilecek, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasıyla geniş kitlelere hitap eden özel bir işletmedir.

"Standart hizmet" başarının ve sürekliliğin yegane anahtarı. Bu yüzdendir ki yatırımlarını sürekli olarak hizmet alanınıgenişletmek için yönlendirmektedir.oruz. Doğru ve kaliteli hizmet verebilmesi adına, kendi lojistik alt yapısı ve soğuk zinciri ile de bölgede fark yaratmaktadır.

Şu anda Erzurum Atatürk Üniversitesi içerisinde yer alan ilk şubesini; İzmir,Ankara, İstanbul, Kayseri, Gaziantep ve Trabzon'a kadar uzanan bir yolculuk ile arttırmak hedeflenmektedir.

Gelecek hedefleri içerisinde, içerisinde bulunduğu sektöre de katkıda bulunacak olan eğitim ve danışmanlık çalışmaları, yeni marka ve fikirlerle sektöre yön verecek girişimler ile yurtiçi ve yurtdışı çalışmaları da yer alacaktır.

Bildikleri en iyi işlerden biri olan, "yeme-içme sektörü" dinamiklerini değiştirmek ve sektöre yön vermek için çıkılan bu yolda Friendöner’i tercih eden ve destekleyen tüm dostlarımıza;

Teşekkür ederiz.

Copyright © Friendöner 2019. Tüm Hakları Saklıdır. 88 Medya